Солнце отвернулосьKjo nuk është e dukshme edhe në filma:
Ju jeni në pushtet dhe ju …

Në vendet e vogla me një popullsi prej, zakonisht, në 20 miliona, status special kanë një shërbim sekret. Për shkak se ata përballen askush nuk e di, ons magjike, i pabesueshëm, pakapshëm dhe gjithmonë mosndëshkim. mosndëshkimi i plotë ushqen mashtrimin dhe formave të shtrembëruar të krimit. Skllavi për ta kjo nuk është një arsye për shqetësim, dhe një burim i mirë i të ardhurave, që “blooms dhe erë” madje edhe në kohën e demokracisë globale. Gjëja më e mahnitshme, se skllavërim e metodologjive nuk janë të kufizuara nga numri i popullsisë.

Солнце отвернулосьNë vende të tilla, “Shërbime të veçanta demonët” fiksuar me një ide të vetme: “planifikuar” vend “lente”. Në pushtet i përkiste shumica e villains, lidhje gjaku, “demonët sekrete” Ata janë duke u përpjekur për të drejtuar embrionet e tyre në një numër të madh të “femra”. Për ta bërë këtë, ata, madje, organizojnë përdhunimin e brendshme, duke punuar grupe të mëdha. Në të njëjtën kohë thyer ligjin pa u ndëshkuar në “krimi i organizuar”. Dreaming e një shoqërie, në të cilën të gjithë fëmijët e vendit janë, përdhunuar femër e tyre, “demonët e këqij” Përdorni masat në dispozicion parandaluese dhe rreh në anën e pasme. Dhe pa hezitim mund të provokojë një situatë, në të cilën interpretues (Policia, etj. Autoritetet e zbatimit të ligjit) vijnë kundër qytetarëve të zakonshëm. Pas të gjitha,, skllevërit e Armatosura nuk janë të lejuar për të diskutuar urdhra, dhe qytetarët e shkatërruara më në gjendje të durojnë poshtërimin.

Ndërkohë pasionet janë të larta – ju mund të kthehet biznesin. Pas të gjitha,, femra “rrinë në biznesyukam suksesshëm”. Cilat janë ato, i cili vodhi një çift të kravatë shtetit. Në këtë mister nuk të ushqyer të vendit, dhe pasuruar “biznes”. Numri i grabitur dhe mashtruar në rritje astronomike, si shtet “i pasur”. Për shtetin dhe sistemin e taksave ekzistojnë vetëm për budallenjtë me vullnet të dobët. Dhe ndërsa budallenjve “digjen në zjarr” ose “duke u dridhur në errësirë” – “sistem” jetët, dhe “biznes” duke pasur.

Në vendet me një lloj të ndryshme të biznesmenëve të suksesshëm nuk janë të degjeneruar ligjërisht qytetarët e huaj shpirtin, të cilat nuk janë në përputhje me ciklin e plotë të aktiviteteve të nevojshme për të zbatuar, dhe rilind me të gatshme modelet e sjelljes që ata kanë nevojë për të kapur pushtetin dhe shkatërrimin e jetës.

djema trima, që, zakonisht, ruchkayutsya me “mbretërit bravыmy” para “kurorëzim”, pastruar duart e tyre në të gjitha fushat në dispozicion të veprimtarisë. Dhe konkurrenca kanë ekskluzive. Poshtërsi konsiderohet në këto qarqe “aftësia për të jetuar”, dhe më të neveritshëm janë individët më të përshtatshëm për jetën.

Kur dikush prej tyre kanë nevojë për “heq” informacion të dobishëm ata organizoni mosmarrëveshje, sepse ata mendojnë, që “një e vërtetë mosmarrëveshje të lindur”. megjithëse, asgjë, përveç shpërthime emocionale dhe vjedhjen e informacionit dikush tjetër gjatë provokimeve të tilla, nuk ndodh. Mosmarrëveshjet ata vetëm duhet të, për të marrë informacion, qasja në të cilat është e kufizuar apo e pamundur. sipas teknologjisë, baltë hobe në një kundërshtar, Unë kam nevojë si një justifikim për të siguruar informacion të dobishëm, e cila zakonisht është përdorur për zhvillimin e armëve të reja.

Pairing me poshtër, “mut” nga shërbimet e sigurisë apo trashëguese “mut” Ajo konsiderohet si një shenjë e dinjitetit dhe “dhuratë nga perëndia”, që bie jo me njëri dhe shumë rrallë. Në fund të fundit, numri i tyre “paarritshmëri magjike” denjë vetëm më “pabesueshme përqendrohet zgjerimin”, të cilat mund të japin me bollëk “humus trashëguar”. Gjëja më e mahnitshme, se ata, i cili arriti të kap një formë më të mirë, të gjitha këto rrethana i ngacmuar dhe i lumtur kontradiktore, Megjithatë, do të jetonte për këtë. Zeta Zeta jashtëzakonisht të kënaqur. “kafshët më të larta”, mating brenda specia e veta, duke u përpjekur të dëmtojë subspecies tjera. Në këtë rast,, ditur kurthe të ndryshme dhe truket, shkelin rregullat e rilindjes, snatching vetë trupi më i mirë dhe fati i ëmbël, pa marrë parasysh asgjë. Një informacion i tillë duhet të jetë subjekt i viruseve “trajtim tipik klinik”, të cilat duhet të përfshihen si bartës dhe të infektuar.

“demonët e veçanta liga” provokojnë gjërat e mira në vepër, sjelljen e tyre në urrejtje dhe të zhytet në frekuenca të ulëta, me ndihmën e mjeteve në dispozicion, për të bashkojë ato fajësuar për mëkatet dhe krimet e tyre. Pas së cilës ata mund të pretendojnë: “Ju jeni e njëjta zgjedhja me dy këmbë fikalnoe si ne!” kështu, vendosën në shërbimet e sigurisë, krijoj “lloj vet”.

“The Satanic Worlds lartë” në mënyrë të pavarur një invents Gods paqena, që të përfitojnë vetëm ata. Dhe në qoftë se ti je Perëndia – ju keni për të kryer mrekulli, që Satanists përshkruar në librat e tyre. ndryshe – poyschut dytë. E gjithë kjo është mbështetur nga turmat e çmendur “banditë”, të cilat kërkojnë që Perëndia plotëson dëshirat e tyre, Dhe në qoftë se ai nuk dëshiron të bëj – Kjo do të thotë të rreme.

Brezi i ri Ham sistematike sistematikisht zombotuhoy. Zombie do të ndalet vetëm pas, ju keni filluar “zhurmë saktë”. Feeding fëmijët të jenë të vetë-kënaqësinë e prindërve dhe të formuar nga varësia e ushqimit, e cila formon një lidhje të fortë për “e hotelerisë”. Hulumtimet në rrugët e pushtetit alternative janë ndaluar deri në vrasjen, dhe rezultatet e hulumtimit të bëhet shoqëritë e njohur sekrete, të cilat në fund të fundit të qeverisë budallenj.

silly naive “burra” Ata duan për të vizituar vende të mbushur me njerëz, të cilat konvertohen në “hamsters vallëzimi”. “meshkujt”, zakonisht, sjellë e tyre “femra” në shesh stërvitjeje për kuajt, ku ata përpiqen për të vepruar si agjentë të tjera “meshkujt”, të cilat pasqyrojnë sulmuar “privilegjuar” shoqërues. ndërsa “femër” përhapet në “mjedis” Premtimet emocionale dhe martesore të shumohen – “hamsters privilegjuar” të pasqyrojnë përgjigje reaguar “meshkujt”. Pra razrostaetsya bastion i Satanizmi. Dhe shumë prej “femra” vetëm fshehur në oborre, se ata nuk kishin gjetur. Pavarësisht konsumit të gjerë e energjive kozmik, “hamsters” duke shmangur aktivitete të detyrueshme kërkimore. Nga çfarë kotësie faktor trupat e tyre tenton të pafundësi, dhe trupi nuk janë të nevojshme. Në këtë tipik dënua me mërgim të gjithë, i cili nuk pranoi të “program i detyrueshëm piloti”. megjithatë, ndoshta, sjellja e tyre është për shkak të faktit, që “kafshët më të larta” Kjo mate lloj me fryrë në baltë “derra të larta, chervyami, lente, Buburrecat dhe parazitë”, sepse si tërheq si.

moment arsimore.

Солнце отвернулосьmësues ambiciozë, Shërbimet e miratuara të sigurisë, në vend të, për të përmbushur detyrën e tyre të menjëhershëm, Ata preferojnë për të shkatërruar inteligjencën e mundshëm të këtyre reparte, potenciali i të cilave i kalon pikat e mësimdhënies në 100-900 mijë. Për shkak të këtij sistemi arsimor isporozhnyaetsya “sheshet e zezë”. Nëse autopsi të trurit në nivelin e zeza është planifikuar pasuksesshme – nga të tilla “trupi” duke u përpjekur për të hequr qafe të përpunuar tashmë, për të shmangur mundësinë pamjen e iluminizmit në të ardhmen. të “trurit të ndritshme” nedoprepodavateli përpiqet të bashkojë të gjitha problemet tuaja dhe probleme, shkarkoj kështu, jeta e tyre bëhet pak më e lehtë dhe e mbushur me ndjenjën e superioritetit çastit. madje, nëse nuk është një student i shkëlqyer nuk ka të bëjë me problemet e mësimdhënies – ajo gjithsesi “derdhur karma e tjetrit” pa paralajmërim, sepse askush tjetër nuk është në gjendje për të kapërcyer atë. Pjesërisht, kjo është bërë në mënyrë, për të formuar nxënësit, të cilat mund të bëhen konkurrentë seriozë, neveri për shkencën dhe ligjet e natyrës. Mësuesit e tilla të padobishëm janë dënuar për dëbimin përfundimtar.

kështu, në “botëve satanike” Rëndësia vetëm sistemi financiar satanike dhe institucionet qeveritare. Gjëja e rëndësishme është, sa yndyrë në portofolin tuaj dhe sa shpejt kompensohet nga trashësia e saj, dhe as shtypi sa cubes ose një gishtërinjtë-out ju pompohet biceps. Të paktën të ketë vlerën e aftësinë tuaj intelektuale, por prirja për t'u angazhuar në obfuscation primar gjenital. Është shumë e rëndësishme që të ketë dëshirën për t'u bërë një i ri i rritur, për të shpejt të zhyt veten në të gjitha llojet e ndyrësi.

më e madhe “pranim” fëmijët e mundshëm kanë shërbime të veçanta. Formimin e grupit të veçantë ata janë pothuajse nga djepi janë tashmë duke u përpjekur “ne prerë” bashkëmoshatarët e tyre, nxjerrjen informacion të dobishëm, e cila është në gjendje të gjenerojnë fitime dhe pozicion të sigurt në shoqëri me aftësinë për të kontrolluar atë. Ndryshe nga fëmijët normal, ata, si dhe prindërit e tyre të rritur, kurrë “luaj” me ndershmëri. Duke u përpjekur për fëmijërinë “terhiq në baltë” çdo gjë dhe më të mirë dhe më të bukur, të cilat mund të arrijnë deri në. Nuk është e përjashtuar, dhe se nuk mund të jetë një popull normal.

Солнце отвернулосьKonsumimi ciklin e funksioneve të veta jetësore e dobishme energji kozmike, “morrat krisur” dhe “thërija prolupivshiesya” duke kërkuar të vendosin kontroll mbi sektorin e energjisë, për të mbrojtur burimet e të ardhurave të tyre. Edhe pse, se në sajë të kësaj energjie është zbatimi i të gjitha ciklet jetësore, Kjo përfshin jo vetëm plotësimin e nevojave natyrore të organizmit (pamje, lëvizje, tantra, ngopje, ankth emocional, etj ..), por aktivitetet e lidhura edhe duke shkaktuar mundësinë e një jetë të rehatshme, lloje të ndryshme të energjive për të cilat ofron hapësirë ​​Infinite (elektricitet, zjarr, forcat magnetike), Ekzistenca dhe hyjnia e Cosmos Infinite, megjithatë, nuk njihen. ndoshta, për shkak të faktit, që “i metë” është në gjendje të njohin vetëm, që rreh atë “ryahu”. dhe, për të justifikuar qëndrimin e tyre dhe të hyjnë në konfuzion naiv, ata të hequr kanale me porosi televizive dhe të përmbajë të gjithë, për të cilët duket për bashkëpunëtorët “shop satanynskomu”. me të vërtetë, denjë Aktiviteti i pranishëm “Fika”. Shikoni veten në pasqyrë – ajo pasqyron të vërtetën.

Për funksionimin normal të strukturave të dëmtuar të organizuara Satanists të parë për atë, për pasuri dhe pushtet ra në duart e budallenjve të mirë-kontrolluar. Procesi Zbërthimi mbush romantizmit prirje gjenetike “femra satanynskyh” për t'u çiftuar me ndonjë “fanatik” dhe jo normal, të cilat mund të gjurmohen në kohët e lashta (pasi caktuar si cjap fajshlyes, për shembull).

Për strukturën e dëmtuar sistemet lulëzoi dhe dukej e natyrshme, organizatorët dhe kuratorët e saj të fshehur në “qelizë nga rrethana të pamundura”, nuk është e arritshme në sajë të çfarë për “skllevër të sistemit”.

Për shkak të punës komplekse e strukturave të përshkruara më parë dëmtuar përreth botës është i zhytur në afatet kohore, e cila shumëfishon kotësinë dhe dëshpërim. Për shkak të natyrës globale e dëmit varur mbi parakohshëm, Iniciatorët e saj dhe interpretues përkushtuar dënuar me “mërgim tipike”. Kjo është për t'u përballur me ato.

Kjo është një tradhti, e cila krijon në errësirë “bojë kafe” fragmente. Dirt nuk dekoroj errësirën.

A jeni gati “zdohnut” Bordi i, fëmijët tuaj gjithmonë ka jetuar në skllavëri?

~ "* ° ☸ Okean elzi - Bilshe Dlya Nas ☸ ° * "~

PS.
Nëse ju përgjojnë “e keqe” – Kjo do të thotë ose ju shkatërrojë atë vetë, ose ajo do të shkatërrohen me ju, por, i mundshëm, ajo do të të shkatërroj.

PPS.
Djegur tokën nën këmbët e tyre dhe “pështyrë në mal qielli” – një fillim i mirë për të Botës së Re! ((( :) )))

sketch muzikore:

• ● ⊡ ☆ Oliver Shanti – Lartë dhe të lartë ☆ ⊡ ● •

shkurt 2013 vit në kalendarin gregorian.
dokumentuar: shkarko space
Shpërndarë në përputhje me Marrëveshja e përbashkët Space.


Общение в Космосе Космос Сотрудничество