image"... kur pushteti shkon jashtë dhe nuk do të jetë një fitim – COSMOS Rhythm otstuchitsya – echo impuls qetë Jaguar ... " (Maya Tribe. përkthim letrar.)

Që nga fëmijëria, e karakterizuar nga fakti, që pothuajse Unë mund të krijojë një përfaqësim matematikore të ngjarjes, që në të vërtetë kishte vetëm një shpjegim verbal.

në mënyrë që të ruhet harmoni
hapësirë masat, Ne do të përdorim metodën e lëvizjes sferat.

foto 1. Lëvizja e Sferës

i kuq - Fusha e energjisë compaction.

i verdhë - Fushëveprimi energjitë delikate.

blu - Fushëveprimi aftësitë taktike të organizmit. (Ajo tregon se në tre pozicione).

i vogël blu të errët rrethi - qendra e aspiratave tona (dëshirat dhe forca e tyre).

Linja gri - potenciali për marrjen e lloje të ndryshme të energjisë.

Me dëshirat e thjeshta: dëshironte, I vënë pushtet, dhe, në varësi të kohës, vende, dispozitat, sasia e pushtetit dhe cilësinë, ajo është ose përmbushur ose jo. (nëse këta faktorë janë vendi që të jetë).

Shtrirja e aftësive taktike të trupit - e, se trupi ynë është tani në gjendje të përballoj ose për të bërë.

kështu, Detyra jonë është që të rrokulliset jashtë Shtrirja e mundësitë taktike Organizëm
nga Fushat e energjisë dendurShtrirja i energjive delikate. Dhe në të njëjtën kohë ne kemi nevojë të materializohet Sferën e Dashurisë Hyjnore, e cila tani është e dukshme me vështirësi dhe jo të gjithë, apo edhe mbyllur i saj. dmth. të gjitha që ne kemi nevojë për të kryer të hapësirë "High".

Ne nuk do të shpikë ndonjë gjë - të përdorur, se ka: aftësitë fiziologjike të trupit tonë. Dhe për këtë ne kemi nevojë për të mësuar për të dëgjuar zërin e zemrës së tij.

mësim: Ne do të shkojmë jashtë, është drejtuar 100 metra me shpejtësi, Ne dëgjojmë zemër pounding, mbaj mend. Kush ka ndjeshmëri shumë e ulët - ditë ose tre mund të kandidojë në kohë, derisa ju të lindin ndërgjegjësimit të sigurt, ajo është e rreh zemra juaj. Nëse kjo nuk funksionon - unë rekomandoj që të përqëndrohet në trajtimin e kopshte apo në bujqësi për dy vitet e ardhshme.

tani, armatosur me Priceless ri njohurive, Duke u ngritur në një rrjedhë e qëndrueshme të "lartë", tk. energji kozmike ne tashmë e dimë se si për të thithur, mënyra, përshkruar më parë. Nëse ju nuk e bëni atë më parë - se të tilla Sensations ju ende Ajo nuk ishte. Është i krahasueshëm vetëm me ndjenjat e fëmijërisë, por edhe më të fortë se ata. Madje për habinë time.

Të marrë në pikën: asgjë nuk do të, por asgjë nuk ndodh (parimi shkakësore).

Në përgjithësi, ne kemi nevojë për atë për të lëvizur: Shtrirja e mundësive taktike. fillor: nëse fiziologjinë tonë ne nënshkruar për të - ajo thotë se, se disa aspektet kemi arritur.

Qëllimet tona janë të qarta për ne - ne hedhin atje biologjik ushqim, dhe të fillojnë për të ngrënë i hollë energjitë, ndërsa respektimi ndjenjën e pazakontë e kënaqësisë, lehtësi, fluturim, rrethojnë ndjenja Worldwide, ndjesi të plotë Worldwide. Tani ju duhet për të lëvizur, në qoftë se ju jeni duke shkuar për të bërë. Në nivelin e dëshirës është shprehur si, se ndryshim qendër vet dëshirat në të djathtë sferë taktike. Përveç kësaj,, e cila është më afër qendrës Fushat e energjitë delikate. Dhe ne të rrinë në këtë pozitë deri në ndërsa nuk vjen trokitur zemrat tona. dmth. pi vetëm çaj dhe kaloni energji kozmike.

Kur zemra pounding - të shkojnë atje :) . Ajo do të jetë jo më parë se 3-7 ditë. Të jetë i sigurt për të ndjehen ushqimin, e cila do të ketë, mendojnë se shije, arrijnë mbushje, dhe nuk e hedhin në gojë të gjitha në një rresht. Në fillim ju mund të hani të gjithë ju duan, dhe madje edhe mish. Por atëherë mollë e tij kanë tre ditë për bllokim para fillimit fazën e ardhshme, është për të çhelmoj kokën nuk është "plasaritur" (edhe pse ju jeni të drejtë për të provoni - kokën). Gjatë vakt, ju do të ndjeni se si zemra fillon të drejtuar normalisht. Ne të gjithë duhet të, se ai ka vepruar gjithmonë në mënyrë normale.

Pasi të lëvizin jashtë dhe qendra dëshiron të arrijë kufirin e majtë të organizmit taktike sferë, i cili në atë kohë tashmë do të jetë në "dy" pozitë (Kjo do të thotë se ju nuk do të jetë në gjendje për të absorbuar nivelin e mëparshëm të ushqimit biologjik) zemra juaj është gjithashtu në një zastuchit lartë ritëm. Kjo është një shenjë, është koha për të filluar fazën e ardhshme.

Në përgjithësi, rregulli është i thjeshtë: të kujdeset për veten nga një seri me ritmet e tjera të zemrës. Trupi juaj do të bëjë gjithçka: është më mirë të dini.

Opsioni optimal – Nëse qendra dëshira e vendosur në qendër të sferës taktike. Por, për këtë ju duhet ndjeshmëri të lartë.

Kjo metodë ju lejon të lëvizë për energjitë delikate, edhe ata që kanë në rezervë vetëm chakra e katërt. dhe për më tepër: nëse keni zemrën, që troket - Space ju merr në energjitë delikate. Por është më mirë për të bërë atë vetë.

Fakti që ju do të merren në energjitë delikate si është e vërtetë që, që secili prej jush do të zot. Pa marrë parasysh atë që ju besoni: edhe pse Tokën, edhe në shejtanit, por të paktën në gruan e tij, apo edhe një fqinj. Megjithëse ju dritë, edhe pse ju janë si një hije, pse ju tingëllojë, pse ju Slough madh, edhe pse ju jeni një prostitutë, edhe perandori vetë edinovlastny - atij asnjë ndryshim.

Kur sferë taktike arrin pozicionin e tre ju do të duhet për të treguar të gjithë vullnetin e tij, aspirator dhe akumulimin e aftësive për, për të ngrënë një pjesë të karamele, dhe jo 300 gram.

Metoda e punës 100 përqind. Të përshtatshme për pothuajse të gjithë +/- 10%. Më të "baldezhny" e atyre, se testimi. Ajo merr rreth tre muaj. kontrolluar ne daten, certifikuar, nënshkruar, i miratuar, dublohet, dërguar, mishëruar, ruajtur, merren parasysh, i konfirmuar. dhe, duke gjykuar nga rezultatet, më vonë dhe pije jo domosdoshmërisht do të.

produkt i shkurtër. Nëse në të parë ne duhet të përqëndrohet në ushqim vegjetarian, kur të keni arritur 100-300 G produkte - do të duhet për të lundruar në ushqimin tuaj të preferuar. Kjo mund të jetë një lloj sintetike apo çokollata qumështi i kondensuar, supë "Maggi". Dhe në fund të gjithë ushqimi juaj duhet të jetë në gjendje për të marrë formën e një lëng (lloji i qumështit të zier me mjaltë, ose çaj me sheqer). Fiziologjia e forcës nuk e rekomandojmë kos. Ne fuqimisht rekomandojmë të mos të hanë mish, në qoftë se ju, sigurisht, ende duke shkuar në të ardhmen për të përdorur aftësitë e tyre të të menduarit.

Të gjitha produktet me një shije të mprehtë - dëshira për të rritur gropë, që dampens qumështin e mirë. Mjafton dhe çiftet sips. ushqime bimore bëjnë mirë për të shtypur ndonjë dëshirë për të ngrënë, por nuk ishte diçka e gabuar me të: ndoshta shumë kimikateve të përdorura në përpunimin e. por 2/3 mënyrë të arsyeshme.

Në përgjithësi, ushqimi - diçka, Ajo është bërë tashmë një zakon jo një zanore, diçka si një droge. Dhe ju jeni me fat, nëse ju jeni në të nuk është më 20 vjet. Kjo metodë është e përshtatshme për trajtimin e çdo varësisë të drogës.

shkon në energjitë delikate Është e rekomanduar në qoftë se ju keni një depresnyak vazhdueshme, dhimbje koke, apati, mungesa e vullnetit për të jetuar, Niveli i ulur i energjisë, agresioni flash, në qoftë se ju të afërmit dhe miqtë shpesh rekomandojnë: "Valeryanochki Popey" ose verë, Në qoftë se ju mori një planet "të zgjuar" për një takim me "vdekje", e ndjekur nga një vazhdimësi e jetës, duke mbajtur kujtimin e këtij takimi, në qoftë se ju nuk merrni ndonjë tumor, dhe sëmundje në të cilën mjekët lëkundje plechmi. Natural Living jesh thithin të gjithë.

PS.

... sot ishte fermë, nesër i çuditshëm: kështu mbulon Vala e dytë...

...pošlaaa...

PPS.
Ju duhet të fillojë tani!. :)

dokumentuar: shkarko space
Shpërndarë në përputhje me Marrëveshja e përbashkët Space.


Общение в Космосе Космос Сотрудничество