Освещение руинNjë Cosmos di, dikush me të gjithë zemrën tuaj loves.
Kë Space Likes vdekjen para se të dridhet.

Në planet e grupeve të vdekjes të bashkuara terroriste janë luftë e fshehtë me popullatën. Në këtë, ajo ndonjëherë është e nevojshme për të liruar planetin nga terrorizmi, që stilet vetë autoriteti, dhe njerëz të arsyeshëm të thërrasë një kërcënim potencial për pasuruar dhe vjedhje e lehtë, e pranueshme. Edhe nga false tyre “ligjet” shkelin pa u ndëshkuar artikujt e tyre të Kodit Penal (artikull. 206, 209-210 UKRF, artikull. 13, 17-19, 285-295 UKRB, 147, 255-270 UCU dhe me nenin përkatës. UKSŞA, E drejta penale Britania e Madhe dhe vende të tjera). Detajet do të duket si: 1. Bëni përgatitjet për krimin, zhvillimin e një plani të fshehtë të një shkatërrim të ngadaltë të popullsisë. 2. Krijo një organizatë bandës për të frikësuar popullatën. 3. Të angazhuar në krimin e organizuar për pasurimin personal. 4. Kryejnë akte terroriste për të eliminuar popullsinë e dëshirës për të bërë punën e tyre (valëpritës: “hapësirë ​​tuaj, ne kemi zënë tashmë”). 5. Emërimi i një anëtari gjyqtarit të bandës. 6. Vazhdimisht të angazhohen në akte të dezinformimit masiv përmes kanaleve të tyre. valëpritës: “nuk është diçka që ne nuk e dimë: Unë nuk e di, dhe ju nuk e dini, dhe ne nuk mund të dimë (sepse ne kemi nevojë), që atëherë ishte i mirë. Dhe tani unë jam mbreti juaj (ose ithtar i mbretit), dhe ti je shërbëtori im. Të gjithë ne seriozisht: dhe ju dhe mua – por ne duhet. Ne të gjithë e vuajnë.” (Në tajgë mbrëmje fillon në heshtje). 7. Fshehja e informacionit dhe mbajtjen e pengjeve në errësirë. 8. mundësitë shuarje, mënyrat dhe metodat e informacionit marrjen. 9. Të gjitha llojet dhe eliminimi plotë të mediave.

në, Për të mësuar më shumë se numri i krimeve është e mjaftueshme për të studiuar kodin penal të çdo shteti dhe nga shkelësi i parë do të jetë shteti shumë, që zotëron kodin. Sepse atje ata thyejnë çdo send.

Космическая панорамаКосмический видКосмический вид 2

Të jetosh në shoqëri “pasardhësit e Satanit”, së pari duhet të shikojnë dhe të pyes veten se si këto organizma biologjike janë duke diskutuar mbështet njëri-tjetrit dhe me këmbëngulje refuzojnë të gjithë të tjerët për veprime të ngjashme. Dhe mundësi për të diskutuar një krejtësisht budalla dhe e nevojshme vetëm për të, për të shkaktuar një rritje të urrejtjes. Organizma nuk janë të ndjeshëm ndaj moral dhe biodegradable të gjithë e shohin me dyshim: “Si është e? Përse nuk i duan të jenë bubbling brendshme shpendi?”

Të mësuarit në shkollat ​​e hapur mund të vëzhgojnë si më epshore “pasardhësit e Satanit” formimin e njëjtë në të gjitha epsh tjera. Gjëja më e mahnitshme, se pjesa tjetër e këtij lumtur dhe të zhytur për fat të mirë në ndyrësi. Por zhytje mbrapa, pak njerëz mund të kthehet. Pastaj vjen një shkatërrim sistematik të të gjithë organizmit të mundshëm të ngarkuar. Nga mosha dyzet, kur ajo është pasardhës të shijojnë jetën ndryshe – disa prej tyre janë të përshtatshme. Por, deri në këtë pikë të seksit mashkull nuk mendoj se e organeve gjenitale dhe organet gjenitale vetëm 10 vitet e jetës (me 1 në 11 vjet) sepse femrat, Ne jemi në rrethana të ndryshme dhe nën vozvrastnyh, Jeta Përvoja me shkallë të ndryshme të përgjegjësisë, Ata preferojnë të demonstrojnë organet gjenitale të tyre dhe organet gjenitale në mënyrë që të manipulojnë psikikë mashkull. Ndoshta edhe në njëmbëdhjetë vjet femrat e reja janë në gjendje për të ndryshuar psikologjinë e meshkujve. Por teprimosti rezervoj shumica e meshkujve është vetëm e mjaftueshme për njëmbëdhjetë vitet e para të jetës së tij.

Sistemi cretinism.

Космо взрывNëse një hapësirë ​​të mbyllur së bashku me organizma të shëndetshme biologjike janë, të cilët janë të sëmurë cretinism – Nuk organizmave të shëndetshme të fillojnë për të kapur dhe për caktimin e territorit në dispozicion, për të marrë një avantazh të garantuar në çështjen e mbijetesës së tyre. Kjo çon në shkatërrimin sistematik të jo vetëm zonën përreth, por edhe për të përshpejtuar shkatërrimin e funksioneve vitale të kafshëve të shëndetshme. Kur kapur cretins territorit të zhduken të gjithë individët, të sjellë një përfitim të arsyeshëm – ka një të plotë të vetë-shkatërrimin e specieve kritike. pyetja: “Pse nerds të menaxhuar për të kapur pushtetin?” – mënyra më e lehtë për t'iu përgjigjur një shembull. A trup të shëndetshëm, kur ai derdhi “baltë emocional”, dhe Splatter “pështymë nervor” gojë? nëse – jo, në luftën për pushtet individëve të shëndetshëm të humbur.

sjellja e vet “nerds papërgjegjshme” për disa arsye të quajtur politikën, edhe pse me politikën ka pak gjëra të përbashkëta. kapjen, disa nga pikat thelbësore që ata të prodhojnë shfaqje e tyre të planifikuara. Chesche gjithë ata luajnë neslyshane ose keqkuptim, por gjithmonë paraqesin veten si, ju keni për të shpjeguar të gjitha vetë, fix, për të kuptuar dhe për të bërë vetëm atë që, se ata janë të gatshëm për të dëgjuar dhe për atë që ata janë të interesuar dhe jo shumë tjetër, dhe qëllimet tuaja, për momentin, pres, sepse, nuk përjashtohet, që “budalla i çmendur” Njoftimi skultivirovannoe në tru adhurimin tuaj prej skllavi dhe i kushtoj vëmendje për ju! Si rezultat i këtij mashtrimi sistematik të zhduket jetën e dobishme…

Më shpesh, “cretinism çmendur” Ajo përdoret për të mbajtur pushtetin, kur fuqia asgjë pushtues dobishme cilësore dhe nuk mund të bëjë, dhe mungesa e vullnetit për të humbur “ushqyes shërbimeve” forcat sillen, për të gjithë, por atë të ndjehen të trashë, dhe të ndërgjegjshëm të arsyeve dashamirës vetëm heshtur para “ohamevshey zengjim”.

aspektet sociale.

Космическая системаNëse keni arritur të marrë në dispozicion të trupit të vet, që korrespondon me mendjen tuaj dhe gjeniut – më shumë gjasa ajo do të shkaktojë iritim në ato, i cili do të menaxhojë “për të marrë më afër jush”. Në varësi të rrethanave, ajo mund të shkaktojë shpërthime të armiqësisë nga prindërit dhe të afërmit e tyre. situatë, acaruar, Ajo mund të arrijnë tradhtinë. zakonisht, kjo ndodh, në qoftë se pikëpamjet tuaja nuk përputhen me pamjen e të afërmit tuaj, që besojnë, ata kanë të drejtë të kontrollojnë jetën tuaj. Betrayal mund të blini një shumëllojshmëri të formave, dhe, zakonisht, synon shkatërrimin e pushtuar pozitën tuaj në jetë. Nëse i suksesshëm, objekti ekspozimi është jeta e pakuptimtë më vonë. tk. Vlerat artificiale nuk janë në gjendje për të zëvendësuar qëllimet e vërteta.

Për fat të keq tradhtinë nuk përfundon vetëm në të afërmit. kur “krahët e gëzimit” dhe mirëqenien e përgjithshme e informacionit tuaj rrjedhje të dobishme do të lejohet – ju do të jetë i befasuar për aftësinë miqtë tuaj dhe dashamirës për ta kthyer në armiq, vrazhdë dhe i pacipë Ucronia përgjigje. ndoshta, Planet karakteristikë e vdekjes është që të përpiqen për të shkatërruar të gjitha elementet e dobishme për hir të kënaqësive kalimtare në çdo mënyrë të mundshme. Disa e bëjnë atë nga xhelozia, të tjerë për shkak të dëshirës për fitim, E treta e dëshirës për pushtet pa asnjë justifikim dhe arsyet. Por në fund ka një shkatërrimi i plotë i jetës. Cosmos tradhtarë dënua me dëbimin përfundimtar.

Betrayal mund të ndodhë për shkak të zellit, edhe prindi. Kur pasardhësit të hyjnë në moshën e rritur pjesërisht ose plotësisht. Me sa duket psikikë femra merr vseobladanie “izvergnutыm” objekt. Dhe fishekzjarre xhelozia mund të ndodhë pothuajse për asnjë arsye, edhe në qoftë se ajo zakonisht është e pamundur për të kontrolluar të gjitha informatat në lëvizjen e rinj.

Космос талантливkrijesë e talentuar në planetin vdekjes presin jo vetëm për të zhgënjyer për shkak të tradhtive, por edhe zili përreth, e cila do të jetë me bollëk për të shoqëruar ata gjatë jetës. Kjo është për shkak të faktit, që ngre duke kërcitur në çdo rast nuk kanë ndërmend për të ndarë me talent aksidentalisht mori pushtetin. Për shkak të teknologjisë talentuar amaze, dhe imagjinatën e atyre që janë në pushtet në fund të humbjes së saj. Trego Luajtur Maps, por me sektorin e energjisë elektrike, talentuar dhe të zgjuar presin persekutimit dhe viktimën për shërbime të veçanta dhe të ngushtë spitsializirovannyh “qarqet Satanists”. ndërsa konvencionale “worms plaga” , nuk mund të jetë ndonjë më të zgjuar, asnjë genius, thjesht do të jetë xheloz dhe, ndoshta, grin në bisedave. sepse gjeniu – ajo është aftësia për të gjetur gjëra të mëdha në të dukshme. dhe të gjithë, të cilit i stanovistsya teknologji të re të njohur dhe në dispozicion, Ajo fillon të duket si në qoftë se ata, gjithashtu, mund të bëjë të njëjtën gjë, ose të bëjë të njëjtën hapjen, ose të gjithë mund të bëjë mirë. disa, madje, për shkak të nesderzhennosti tyre mund të bërtas: “vëlla, si mund unë nuk e vetë dogodalsya!?” Pas të gjitha,, gjithë shkëlqyer – vetëm. :)

Edhe në qoftë se ju nuk jeni një gjeni, vetëm lindur i bukur apo e bukur – pret një fat të ngjashëm. prandaj, ai që vetëm pamja juaj do të shkaktojë zili dhe agresion. Për organizmat e dobëta të pandërgjegjshme dhe të ndërgjegjshme të kuptojnë, se lartësia juaj nuk është e arritshme për ata. Dhe edhe në qoftë se e bukur “organizëm” të bëhet një prostitutë të lirë, në mënyrë që të gjithë mund “qij bukuri” – e tij, dosido, do të urrejnë, sepse “selia e telashe” fshehur diku tjetër. me sa duket, E gjithë kjo është për shkak se, se forma e bukur – ajo është në një farë mase një gjeniu. e vërtetë, jo gjithmonë ajo mbështet janë të denjë “burra”. megjithatë, nuk e meriton e pronarëve dhe të bukur, jo vetëm forma të duhet të kalojë “trajtimet tipike Wellness”.

i bukur “femra dhe meshkuj” Jeta është e shoqëruar nga shpërthimi sistematik i urrejtjes. Por, duke u hedhur në këto papastërti nuk duhet të harrojmë, që kompliment të mirë bukuria juaj është fyerje pajustifikuar për gratë, dhe jo vetëm nga të infektuar “sëmundja qenit”. :) Urrejtja dhe Envy në planetin vdekjes është gjithmonë duke u përpjekur “mbajtur ritmin” me Bukuri.

Space ka urryer gjithmonë në botë genienenavistnikov.

Lypësit e shpirtit femëror, jo vetëm race baskervilskoy, Ata preferojnë të pres rreth botës përveç si, siç bëjnë pronarët e sektorit të naftës. Dhe pas të gjitha programit të dekompozuar do të gjeni një shtëpi në BIOFORM tuaj – ata mund të merrni ju në një slurry zi nga borehole në. :) me siguri, duhet të kujtojë, se sjellja e “femra” Ju mund të instaloni, që ata urrejnë meshkujt.

Ядовитый Космос“femra” kjo “shkëmb i shokuar” thjesht të përpiqet të marr veten ndonjë “hov agresive” si një partner për çiftëzimit. nëse “Party djegur”, pastaj përpjekja e ardhshëm do të marrë pjesë idiot i. Në rast të dështimit të merr vendin e diçka amorfe, por i kontrolluar. Abuzosh më premtuese, se askush nuk shkoi dhe jetoi më kot. (Duke premtuar të jenë më të kujdesshëm dhe të mendojnë më shumë për veten e tyre dhe llojit të tyre.) jeta zvetënuar, kalon afër – то, ata janë të detyruar për të parë më të talentuar. Një botë e mbipopulluar pasardhësit “femra memec” shumohet mbrapshti. Sepse ajo është e natyrshme në ADN-në e tyre. Për shkak të pamjaftueshmërinë e gjenetike “femra mbështetet ass qen zemëruar”. Por në qoftë se përpjekjet e dëshiruar dhe fillore, edhe ata mund të përmirësojë ndjeshëm gjendjen e tyre. Nuk është e nevojshme për të lejuar frekuencat e ulëta të thith veten. Dhe çdo gjë duhet të jetë e fokusuar për të ruajtur dhe zhvilluar gjeniale. kurs, bëjë atë mënyra më e lehtë atje, ku ajo tashmë ka, kur mbështetjen e shkëlqyer dhe të talentuar të jetë e mundur. Në një planet normale dhe të bëjë: më premtuese janë numri më i madh i lirive dhe mundësive, për të sjellë dobi maksimale. Por Veçori e situatës është, se në qoftë se këto rekomandime nuk janë ndjekur – sendet dëmtuar do të jetë subjekt i një mërgim tipike.

garë degjeneruar, degraduese në diversitetin e saj, Ata humbasin aftësinë për cilësinë e aktivitetit të trurit, dhe ata fillojnë të pans skull napoiminat. Me vendosjen e rezonancë me vibracioneve të ngjashme që ata të fillojnë të dëgjojnë të njëjtën muzikë në natyrën, të cilat mund të karakterizuar si “muzikë Pot”. Mass Effect ajo krijon një tablo shumë të shurdhër…

· 0 • ◪◩ Tattoo - ata nuk e kap ◪◩ • 0 ·

Në shkallë të gjerë zgjerimin e Vdekjes në planet mund të duket vetëm në Xhennet “Organizmat vend plehrave”, se çdo përfitim situatë të dëmtuar. Zakonisht ajo është pasardhës i linjave premtuese të përgjithshme në aspektin e Rendit dekompozuar. Dhe një herë ata janë në frontin e të gjithë përfaqësuesve të një race degjeneruar – me siguri, ata do të jetë e saktë për të thirrur “geeks”. Dhe në qoftë se ajo nuk është e – provojë. :)

Famshëm dhe lavdia në botëve satanike përpiqet për të zgjedhur “minj shembullore”, i kufizuar. Përndryshe rrezikshme për strukturën.

Социальный КосмосÇiftet më të zakonshme seksuale – 30 vjet “mashkull” dhe 18 vjet “samke”. një bashkim i tillë është normë “dekompozuara Harmony”. por këtu, nëse ne e injorojmë 10 vjet – të ketë sukses, që “mashkull” 20 vjet, dhe “samke” vetëm 8. :) A këto situata mu Pedofili? Por mjaft shpesh ka “sindikatat” 50/18 – që madje mund të lë përshtypje psikikë më të qëndrueshme: ndoshta, ajo është një formë e çoroditje. Por nëse ju kaloni edhe më globale – shpirti degjeneruar, të cilat në 30 000 vjet mund të formojnë një aleancë me shpirtrat krejtësisht të reja. Dhe këtu bëhet përgjithësisht e vështirë për të përcaktuar devijimet formë. :) E pra, në qoftë se ju ende shtoni një formulë dhe një sistem të rimishërimit – të gjitha këto marrëdhënie seksuale është shumë e shumë si një lojë e “grup kamomil” shtrirë në kohë. vërtet, duke u përmirësuar, që i dha Cosmos, në këtë univers është për hir të vetë-kënaqësinë e disa perverts? Pas etozhe krim shumë serioz. Mund të dërgoni të gjithë ata me trajtimin?

Në përfundim të njësive të dëmtuar familjare, të cilat janë quajtur “martesë”, fëmijët janë të lindur, që “sistem” ofron konsideruar dëmtuar, ndoshta, prandaj, që njësia familja përfundohet për një shpërthime sëmurë emocionale papërgatitur për jetën familjare të individëve, se përveç “i martuar” dhe nuk mund të quhet. Këta fëmijë të varfër, në një keqkuptim të plotë: pse ata janë këtu “i thithur” – rangjeve të vazhdueshme të riprodhimit “në një kuti”, kështu që nuk kuptojnë asgjë.

sketch muzikore:

♡ ★ ♥ Makinë Koha – zjarr i madh ♡ ★ ♥

ღ ஐ Aum Margot Reisinger – Ndryshim i mendjes Aum ஐ ღ

prill 2013 Gregorian.

PS. përpara: në hapësirë.
dokumentuar: shkarko space
Shpërndarë në përputhje me Marrëveshja e përbashkët Space.


Общение в Космосе Космос Сотрудничество