Ka ardhur koha
Jetojnë në një hapësirë ​​pa mure.
Të rreh zemra
Khooaku Ten Ken.

ngjyra, Tingujt e muzikës, eksperiencë e re!
E gjithë kjo është duke pritur për ju. ka dyshim!

Ne supozojmë, se para se kjo është bërë në mënyrë që besim besojnë se, që i hollë energji do të jetojnë sa më shumë ose sa. Dhe tani për ata, të cilët do të doja të: më i lartë pajisje tranzicion fazë!

Ne do të përpiqemi që të jetë aq e thjeshtë dhe e qartë.
Nëse në fillim të zhvillimit të mikrobeve konsumuar të gjitha që ata mund të përtypë – evolucion, të qenë arrin këtë nivel mutacione, se edhe fillon të marrë ushqim me ndihmën e lugë, forks, pllakat. Dhe në të njëjtën kohë të përgatisë atë për konsum. fazat e përgatitjes, shërbim, kultura e konsumit të ushqimit – tashmë janë views i hollë energji. Dhe kjo është një lloj i një lloji ngopje. dmth. это доказывает то, se kalimi në një më të i lartë energji sferat Ajo është duke shkuar mirë. Por normalisht mund të jetë i ngadalshëm, dhe mund të jetë i shpejt. Kjo varet nga të ndryshme faktor.

Hooaku gati mineral.

Për cilësi më të lartë në tranzicion i hollë energji, dhe për të arritur e nevojshme mutacionet në trup, ju duhet t'i përmbahet kushteve të mëposhtme:

1. Vazhdimisht ndjeni vëllimin e trupit të tij, Ai është vëllimi i brendshëm i trupit, e cila është rezultat i zhytjes në gjendjen tuaj natyrore. Të ndjehen dhe të ndajë vëllimin e trupit të tij, ne kemi mësuar, dhe të gjithë e dimë se si të bëhet kjo. :)

2. Të sigurojë që kjo vëllimi juaj është brenda jush. Kjo quhet, “në rusisht”, “të veten”. Ndiqni këtë shumë e rëndësishme! Për shkak se të gjitha llojet e stimujve, duke kontribuar në zhyten ju “jo në pjatë e tij” ose shtet “ju nuk mund të imagjinohet!” , “ju nuk tuaj!”, Ato përdoren për të fituar para nga të gjithë, i cili fiton para. Dhe z mirë shkuar shumë larg “Levizesit dhe edited directory financiare” përdorin teknikat më të zgjuar. dhe për më tepër, ata nuk janë të interesuar në të holla, dhe juaj jetë, ku vjedhje, nën pretekstin e marrëdhënieve financiare, ata janë ende në gjendje të jetojnë. dmth. ju keqkuptuar, se ata kanë vdekur gjatë, dhe të jetojnë vetëm në kurriz të, që janë vjedhur tuaj jetë dhe ju hedhin karma e tij. dmth. në qoftë se para se ata ishin të detyruar të ju pyes për ndihmë – Tani ata vetëm të urdhërojë që të përmbushin mëkatet e tyre. Ata gjithashtu janë në gjendje shumë të keqe për arsyen e thjeshtë, Ne krijuam një situatë, gjitha odurachivaya univers. Dhe tani ata janë mëshira e jo në qiell, nuk Zemle. ! Y) Më shumë për këtë temë: në qoftë se ju nuk e dini se çfarë pjesa juaj ra të tilla “nuk e mundshme” dhe “problemet paimagjinueshme” – kjo do të thotë, vetëm, që e hodhi dikush pista e tij mbi ju karma, ndërsa ju i lumtur jetë dhe si dashuri kjo botë. Kjo ka ndodhur për shkak të faktit, që ju të mos instaloni mbrojtje gjatë sulmit servil. Por pafuqisë juaj nuk i jep të drejtë dikush për të sulmuar ju. Kjo në ligjet natyrë në këtë shkallë nuk është.

3. për! E pra në fund pika e tretë. :) Brenda fushëveprimit të trupit të vet, ju keni nevojë për të përcaktuar nëse ajo dëshiron të plotësoj volumin e saj. nëse “që” – kryesisht për shkak të përfundimit të prodhimit i hollë energjitë, zhytur në një gjendje të veçantë, siç është përshkruar më parë. Normalisht, rimbushje i hollë energjitë Kjo është një punë e lehtë. Por në qoftë se ju jeni një fillestar – procesverbali 10-30 ajo do të jetë e nevojshme “popitatysya”. Nëse pas një ore ju ende nevojë për të plotësoj volumin e saj të brendshme – ju mund të hani disa ushqime e tij të preferuar. Por ne duhet në të njëjtën kohë për të grumbulluar përshtypjet, dhe jo për të mbushur stomakun.

hapësirë dietë Hooaku gati mineral.

Ushqimi është shumë e thjeshtë. Në dietën e tij duhet të ndiqen dy linjat e ngjarjeve.
1. Fërkimit drejtim nga një ushqim solide për një butë. Në këtë rast,, Nëse ju keni bërë tashmë një hap përpara – mbrapa nuk po kthehet.
2. Fërkimit drejtim nga a i thatë në një ushqim i lagësht. Të njëjtat parime.

më tej. Pasi të prokachannom, dhe trupi juaj promutiruet mjaft – нужно придерживаться следующей диеты: vetëm mund të gëlltisë, që shkrin në gojë. për shembull, sheqer, domate peeled, supë Supa dhe etj.

Ndonjëherë ju mund të dëshironi diçka për të përtyp ngurta – kjo është normale – Ne duhet të përtyp dhe vyplyunut.Naprimer, biskota. ditë të qartë, se mishi dhe yndyra e kemi hedhur ende nuk dihet se kur për një kohë të gjatë, dhe më nuk e ka ngrënë.

Edhe për ata, që praktikojnë metodën e Lëvizjes e sferave: ju mund të ndjeni një mërzinë fortë. Kjo është për shkak të faktit, që të gjithë, që ju mund të ofrojnë këtë naleplenny të vogël në botë – ushqim për të holla. dmth. kujtimet rimbushje nëpërmjet chakra e parë (i kuq). Por kjo do të ndodhë, në qoftë se ju u mbyllur nga të gjithë, dhe, gjatë tranzicionit të energjive delikate, Ju jeni duke punuar në kompjuter, shikuar televizor (sidomos anime, manga ). dmth. kontaktoni me “pompa”, krijuar për të pompë tuaj i hollë energji. Dhe çfarë mendoni ju? kurs, të gjithë ata që përfiton, do të mohojnë ekzistencën e çdo lloji whatsoever energji, që ju nuk mendoni për ta. Por ai thjesht do të vjedhin: sepse ata gjallërisht i rëndësishëm.

Gjatë tranzicionit, ju duhet të përpiqen më shumë të jetë në natyrë, të komunikuar me njerëzit, që ju jeni të këndshme, më shumë gjumë dhe të meditoni. Në këtë rast, ju duhet të mbani mend dhe nuk e harron, ju tani dhe në të ardhmen ta bëjë këtë me dashje, e cila ngre frekuencën vet dridhje, për të hyrë në rezonancë me energjitë më shumë i lartë nivel, secili prej tjetër e cila është më e i hollë drejt i mëparshëm, duke shtuar të saj i brendshëm vëllim, dhe duke arritur mbushje, plotësi. oho! :)

Еще не помешало бы вам знать некоторые биологические маяки. Nëse ka një ndjenjë që ju keni sytë e thatë, ballin e thatë, ndoshta, Mendimet shkojnë shumë shpejt – kështu, nuk ka lagështi të mjaftueshme në trup. Bilanci mund të rivendoset me ndihmën e një sovdepovskogo thjeshtë kos. Ekziston një nevojë në doza të vogla, duke u fokusuar në akumulimin e përshtypjeve.

Në rastin e overeating do të jetë sinjali i parë i dhimbjes në disa zona të kokës. Më shpesh ballin, ndjenja sikur ju kanë kapur në ballin, por mund të bëhet i sëmurë si një hemisferë majtë dhe të djathtë. Edhe pas këto karakteristika mund të rrisë normën e zemrës. Nëse vëreni vetëm frekuencën e mundi të zemrës – kështu, shenjat e para të humbura, apo, tjetër që ju nuk ndiheni.

Përparësitë. E gjithë kjo do t'ju japë:
1. Problemi Vendimi jo-ekzistente për një bark të sheshtë.
2. Fitorja mbi pesha tek ose të tepërt dhe mënyra për të humbur peshë.
3. Për të zgjidhur një mungesë peshe jo-ekzistente. trashem. shtoj në peshë.
4. Merrni mundësi për të ngrënë në dispozicion të i pafund burim i hollë energjitë.
5. të jetë zgjim afër.
6. Fituar përvojë të çmuar i favorshëm natyror mutacione në një konceptuar për të vetë-destruct i arsyeshëm krijesa.
7. gjej ideal trup.

Marrëdhëniet e ndërsjella.

Ne përpiqemi lart dhe përpara, tejkalimin dyshime, por ne jemi të rrethuar me humor negativ psikologjik.

kështu, hapësirë tumor Ajo operon shumë thjesht. Central në punën e saj është:
1. parandaloj cilësi natyror zhvillim, si një individ krijesa, dhe grupet krijesa.
2. fshehur avantazhet e pamohueshme natyror zhvillim. Për shkak të false idetë dhe nxitim.
3. shkatërroj jetë.

Çfarë ju pret? Nëse ju zgjidhni rrugën i pavarur zhvillim vet individualitet, me fjalë të tjera individual dridhje, dhe sqarime, dhe zhvillim rreth jush botë përmes vet rrezatim – dhe është duke pritur për ju një bandë e keqkuptimit kafe, nedoumevaniya, përpjekjet e shumta për të frenuar impulset tuaja, derisa ju tregojnë një produkt të padiskutueshme e tij zhvillim. E pra, pas asaj grumbull e duarve të pista do të përpiqet për të marrë atë larg nga ju, është e nevojshme për të siguruar mbrojtje paraprakisht. Në përgjithësi, të gjithë natyror i takon atij natyror prind – të investojë në këtë në radhë të parë të dorës së një saj. se yt dritë ajo ishte ndritshme! Mos harroni të ndjekin tre udhëzime të thjeshta, të cilat janë dhënë në fillim. :)

Dhe tani detajet.
Kur ju filloni kalimin në i hollë energji – Ju nuk do të mbështesë asnjë prindërit, apo të afërmit, as miq (në rast se ata nuk kërkojnë për të bërë këtë). dmth. me familjen dhe miqtë në lidhje me këtë duhet të flasim më pak të ngjarë, dhe në përgjithësi më mirë të heshtin dhe të veprojë vtihorya. Të jetë i sigurt, në qoftë se prindërit tuaj të dinë në lidhje me të – ju do të keni mundësi për të parë ato në manifestime të tilla të pazakonta të cilën ju kurrë nuk e dinte. Por, çfarë tjetër mund të bëjë një njeri, i cili ishte i bindur se të gjithë jetën e tij, se pas jetës së tij duke pritur për arkivol, krimba, dhe shkilet, të cilët nuk duan të pranojnë gabimin e tij, dhe fakti se ajo është e gjitha e tij jetë ishte vetëm i ngarkuar një budalla. Pas të gjitha, kjo është turp kaq e padurueshme! Dhe ai kurrë nuk mendoj edhe për, çdo gjë që ndodh, Nëse kjo përpjekje e tërë jetë. Pra, nëse ndonjëri prej jush dëshiron, se vetëm eshtrat u lanë e tij në një arkivol, si dhe nga tuaj gjyshër-gjysheve – nuk mund të lexojnë më tej, dëgjoj “Levizesit dhe edited directory financiare Z.”, ai e di rrugën e drejtë për ju, ai e di se si të bëjë më mirë jetë, jo edhe duke kërkuar në atë, ai nuk ka asnjë ide se si për të bërë jetë.

mirë, dhe për ata, të cilët planifikojnë jetoji saj vet e ardhmja. Siç e dini, një autobusi dhe një të njohurit disa në një vijë të drejtë mbi këtë edhe nuk është e rekomanduar për të folur. Përndryshe ju drejtuar rrezikun e më pas të lajë sytë e tij se diçka ngjyrë kafe.
Por goditja më e dhimbshme e shkaktuar e rëndësishme për ju të afërmit apo miqtë. Sepse një mijë herë mendoj se para se të hyjnë në një dialog mbi çështjen. Nëse ky person është i prirur të manipulimit me të tjera – të jenë të kujdesshëm: ndoshta kjo është një jo-human. E pra, në këtë situatë, vendimi më objektive të jetë “shkojnë në pasiguri” , për të marrë larg nga kjo bisedë temat. Në një rast ekstrem, vetëm tregoni atij, ai ishte i çmendur “si mund të jetojë pa ushqim???”. Ai nuk e di se si për të ushqyer energjitë delikate – kështu që nuk është për të ngrënë. E pra, karamele me çaj të hani për besueshmërinë :) )) Dhe ne bëjmë zakonisht :) ))))

të gjithë, tha në përfundimin, në, ju keni nevojë për një Mendoni mirë në lidhje me sjelljen e tyre dhe të gëzojnë zbulimet e tyre, qoftë vetë, ose në lagjet përshtatshme.

Nëse ju keni grumbulluar presionin e tepërt të jashtëm – nevojshme për të hequr shtresa amorf. për shembull, muzikë kitarë ( Kitaro ) e mirë për t'u marrë me të. mjeshtër psikologjik shpërthime, përparime në zgjim hapësirë ndërgjegje. e tij, meqë ra fjala, urrej të gjithë “vrima të zeza”. Pra, mos u habitni, në qoftë se në dyqan tuaj kjo muzikë nuk do të :) Internet për t'ju ndihmuar. Ne së shpejti do të publikojë në diçka forum.

mirë, tren, në qoftë se ju keni pyetje – largohen ose komenty, ose ICQ, por është më mirë për të shkruar forum.

Çfarëdo ushqimi juaj – hapësirë të gjithë!
ne i preferuar ju gjithmonë! dhe ^)

dokumentuar: shkarko space
Shpërndarë në përputhje me Marrëveshja e përbashkët Space.


Общение в Космосе Космос Сотрудничество